Siuntimas, pristatymas ir grąžinimas

 • Per kiek laiko gausiu prekę?

Po užsakymo pateikimo, prekė Jus pasieks per 1-3 d.d.

SVARBU: dėl siuntų tarnybų maksimalaus užimtumo COVID-19 laikotarpiu galimas pristatymo vėlavimas. Prašome supratimo dėl susidariusios situacijos. Stengiamės, kad užsakymas Jus pasiektų kaip galima greičiau.

 • Kaip galiu sekti savo prekę?

Siuntos sekimo paslaugos neteikiame. Priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo kurjeris prieš pristatydamas siuntą susisieks su Jumis nurodytais kontaktais arba gausite SMS žinutę vos siunta atsidurs Omniva paštomate.

 • Ar galiu savo prekę atsiimti pats?

Deja, šiuo metu nesuteikiame galimybės prekę atsiimti pačiam pirkėjui ir prekių pristatymas vykdomas tik per kurjerį ir paštomatus.

 • Kiek kainuoja prekės pristatymas?

Jums prekės pristatymas nieko nekainuoja – nepriklausomai, ar renkatės kurjerio paslaugą, ar prekę atsiimate paštomate.

 • Kas nutiks, jei aš neatsiimsiu savo siuntos per 7d.d.?

Omniva paštomate siunta saugoma 7 dienas. Likus kelioms dienoms iki saugojimo termino pabaigos, išsiunčiama priminimo SMS žinutė. Jeigu neatsiimate siuntos per visą saugojimo terminą, siunta grąžinama atgal Pardavėjui. Svarbu: prekių neatsiėmimas, iš anksto apie tai raštu neinformavus Pardavėjo, yra laikomas piktnaudžiavimu ir Pardavėjas gali reikalauti transportavimo išlaidų padengimo.

 • Ar prekes pristatote ir į užsienį?

Kol kas prekes pristatome tik Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. Tačiau pažadame, jog netolimoje ateityje chalatai bus pasiekiami visoje Europoje.

 • Kada išsiųsite mano prekę? 

MEDDESIGN komanda užsakymus priima iki 19val. kiekvieną darbo dieną ir juos išsiunčia kitą rytą. Jei užsakymą atlikote penktadienį po 19val., Jūsų prekė bus išsiųsta pirmadienį.

 • Kuriomis kurjerių paslaugomis naudojasi MEDDESIGN?

MEDDESING chalatų siuntimą patikėjome Omniva kurjeriams.

 • Deja, man netiko chalatas. Kaip galiu jį grąžinti?

Jei nusprendėte grąžinti chalatą, tai padaryti galite per 14 dienų nuo jo atsiėmimo. Prekių grąžinimui pasirinkome naudoti itin patogią grąžinimų platformą flipo.lt. Atsidarius flipo.lt svetainę Jums tereikia susirasti mus parduotuvių sąraše ir ten galėsite atlikti prekės grąžinimą arba keitimą. Detalesnę informaciją ir visas grąžinimo sąlygas rasite Prekių keitimas - grąžinimas.

 

MEDDESIGN chalatai

 • Kokia chalato medžiagos sudėtis, savybės?

Mūsų chalatai pagaminti iš šilkinės tekstūros, prabanga švytinčio, sniego baltumo audinio. 50 proc. audinio sudaro medvilnė, kurios dėka chalatą malonu nešioti, jis laidus orui, tad užtikrinamas gaivumas, medžiaga išlaiko formą, yra standi. Aukštos kokybės polisteris bei elastanas užtikrina atsparumą dulkėms, pumpuravimuisi ir pūkavimuisi, taip pat neleidžia chalatui glamžytis, nevaržo Jūsų judesių. Pagrindinis audinio išskirtinumas – dvigubas audimas – ilgaažmiškumo bei kokybės indikatorius. Laboratorijos sąlygomis medžiaga buvo skalbta 60 laipsnių temperatūroje 30 kartų ir išlaikė savo pradinę formą bei išvaizdą.

 • Kur chalatai siuvami?

Už mūsų nugarų stovi didelė savo amato ekspertų komanda, padėjusi mums įgyvendinti svajones iki pačių mažiausių detalių. Tad be galo didžiuojamės, jog nuo pirmojo pieštuko brūkštelėjimo kuriant eskizą iki paskutinės įsiūtos sagos – viskas gimsta Lietuvoje.

 • Norėčiau jūsų chalatais aprengti savo klinikos darbuotojus. Ar taikote kokią nors nuolaidą grupiniams užsakymams?

Labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie Jūsų klinikos įvaizdžio papuošdami Jūsų darbuotojus. Grupiniu užsakymu laikome dešimties ir daugiau chalatų užsakymą. Dėl išskirtinių pasiūlymų, nuolaidų ir bendradarbiavimo, prašome kreiptis el. paštu info@meddesign.lt.

 • Kaip žinoti, kokį chalato dydį man rinktis?

Kiekvieno produkto puslapio apačioje pateikiame lentelę su individualiais chalato modelio išmatavimais, jog galėtumėte lengviau ir tiksliau išsirinkti Jums tinkamą chalato dydį. 

 • Kaip skalbti, prižiūrėti chalatą? 

Siekdami padėti chalatui išlikti kuo ilgaamžiškesniam, rekomenduojame jį skalbti ne aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje bei nenaudoti cheminių baliklių. Išskalbus chalatą, siūlome leisti jam išdžiūti ant pakabos – tuomet iki tobulo finalo Jums beliks keliskart brūkštelėti lygintuvu.

 • Kodėl jūsų chalatai tokie brangūs?

Ar esate girdėję posakį „Nesu pakankamai turtingas, kad pirkčiau prastą daiktą“? MEDDESIGN komanda Jus užtikrina, kad gausite tai, už ką mokate. Rinkomės kokybiškiausias medžiagas, talentingus ir atsakingus žmones, kurių kruopštus darbas leidžia jaustis užtikrintai dėl mūsų produkto. Tai investicija į išskirtinį bei kokybišką darbo drabužį, kuris Jums tarnaus ilgai.

 

Kainos ir mokėjimai

 • Ar galima atsiskaityti grynaisiais?

Šiuo metu už prekes atsiskaityti galite tik atlikdami mokėjimą per elektroninę bankininkystę.

 • Kaip galiu atsiskaityti už prekes?

Atsiskaityti galima naudojant į e-parduotuvę integruotas Paysera, PayPal ir Stripe apmokėjimo sistemas.

 • Jei nuspręsiu grąžinti prekę, kur bus pervedami pinigai?

Nusprendus grąžinti netikusią prekę - pinigai bus grąžinti į banko sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas, jei nenurodysite kitaip. Prekių grąžinimą vykdome per flipo.lt platformą, ten susiradę mūsų el. parduotuvę rasite detalesnę informaciją.